Servis Hizmetinden Faydalanan Personelin Dikkatine

       Servise ait katkı bedeli olan 50,00 TL tutarın 2017-2019 yılları için otomatik ödenmesi amacıyla tarafınızdan verilen İş Bankasına ait otomatik ödeme talimatları Başkanlığımız tarafından iptal edilmiş olup, yeni maaş anlaşması yapılan ve ekte sunulan AKBANK'a ait dilekçenin doldurularak 11/01/2018 tarihi saat 15.00'a kadar ivedi olarak Başkanlığımıza iletilmesi önemle rica olunur.

       1)    Servisten yararlanmak isteyen kurum personeli, servisten yararlanmak istediğini belirten otomatik ödeme dilekçesi doldurarak, maaş hesabından aylık olarak otomatik ödeme talimatı ile 2017-2019 yılları için aylık 50,00 TL (Elli Türk Lirası) ücret ödemektedir. Bu ücret gün bazında olmayıp aylık olarak, izin ve raporlu aylar dahil otomatik olarak kesilmektedir. (Ödemelerin zamanında yapılmasına özen gösteriniz!)

        2)    Maaş Hesabı anlaşmalı banka olan AKBANK T.A.Ş. A.O.S.B Şubesinde değil ise kullanan kişi kendisi aylık tutarı her ayın 1'i ile 15'i arasında ZİRAAT BANKASI – KARŞIYAKA GİRNE ŞUBESİ (1903) İBAN TR740001001903610669545054 nolu hesaba (50,00 TL) yatırmaları ve ödeme dekontunu Daire Başkanlığımıza (Didem Hanım-1166) ulaştırmaları gerekmektedir.

         Servis kullanıcıların kendi hesaplarından yapacakları servis ücreti ödemelerinde; alıcı bölümüne İzmir Katip Çelebi Üniversitesi, açıklama bölümüne servis ücreti şeklinde yazmaları, yapılan ödemenin ilgili hesaba aktarılması açısından önem arzetmektedir.

       3)    Servis aracını kullanıp, bırakmak isteyen (kullanmaktan vazgeçen personel), AKBANK T.A.Ş. A.O.S.B Şubesine dilekçe vererek otomatik ödeme talimatını iptal ettirmeleri, ayrıca İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığına bilgi vermelidir (iptal dilekçesinin bir sureti mail ile İMİD Başkanlığına gönderilebilir).
       4)    Servis hizmetinden yararlanabilecek kişiler öncelikle kurum personeli (idari, akademik), yer bulunduğu takdirde hizmet alım personelidir. Diğer personel (geçici süreli, vakıf, dernek personeli) ve öğrenciler personel servis hizmetinden faydalanamaz! 

 

Personel servis hizmeti ile ilgili bilgi ve duyurular kullanıcılara zaman zaman mail yolu ile bilgi amaçlı gönderilmektedir.


(Bilgi ve Kayıt için: Didem Yüzügülenç Tel: 1166            e-mail: didem.yuzugulenc@ikc.edu.tr)

 

 

Güzergah Listesi

Servis Başvuru Dilekçesi

 

Başa Dön